loading
  • Opel Zafira Life’i maailma esmaesitlus
  • Avalikkuse ette jõuab Opel GT X Experimental kontseptauto
  • Opeli 120. aastat autotootjana
  • PACE! strateegia – Opel muutub elektriliseks ja globaalseks

 

Uus Opel Zafira Life: praktiline ja mitmekülgne mahtuniversaal kuni üheksale reisijale

Brüsselis tutvustatav mudel on Opeli juubeliaastal täpselt see, mida on pikalt oodatud. Saksa autotootja pakutav uuenduslik tehnoloogiaga ja praktilisus - just neid omadusi kannab endas ka uus Opel Zafira Life. Tegemist on tipptehnoloogiaga varustatud, väga mugava ning mitmeotstarbelise mahtuniversaaliga, mida hakatakse pakkuma kolmes kerepikkuses: 4,6-meetrine „Small“ (S), 4,95-meetrine „Medium“ (M) ja 5,30-meetrine „Large“ (L) – igaühes kuni üheksa istet. Uus Zafira Life vastab kõrgetele tarbija nõudmistele alates mitmekülgsest ja mugavast interjöörist kuni tipptasemel teabe- ja meelelahutussüsteemi ning nutikate juhiabisüsteemideni. Mudel tuleb müügile ka Zafira Life’i 4x4 nelikveolise versioonina. 2021. aasta alguses tuuakse aga turule ka täis-elektriline versioon, millest saab järjekordne verstapost Opeli ajaloos.

GT X Experimental: Opeli visioon tulevikust

GT X Experimental näitab, milline on Opeli nägemus tuleviku mobiilsusest: elektriline ja täielikult ühendatud. Brüsselis esmakordselt avalikustatud kontseptauto annab meile eelvaate Opeli tulevikust põneva ja kõigile kättesaadava Saksa kaubamärgina.

Disaini võtmeelemendid, nagu näiteks „Opel Vizor“ esiosa ja „Opel Compass“ – leiavad 2020ndate keskpaigaks oma koha paljude Opeli mudelite juures.

120 aastat Opeli autotootmist, PACE! strateegia edulugu

Tänavu on Opelil oma juubeliaastal 2019 kõik eeldused headeks tulemusteks ning jätkuvate mudeliuuenduste edukaks turuletoomiseks. Lisaks uuele Vivarole ja pistikhübriidile Grandland X on oluline roll ka järgmise põlvkonna Corsal. Uus Corsa tuleb turule ka täielikult akutoitega elektriautona ning pakub elektromobiilsust suuremale hulgale klientidele kui eales varem. Seega Opelist saab aastaks 2024 täielikult elektrifitseeritud kaubamärk.

Alles septembris turule toodud uus Opel Combo on saanud väga positiivse vastuvõtu, olles saanud vaid viie kuuga juba üle 36 000 tellimuse. Samuti valiti uus Combo Van parima kaubiku tiitli vääriliseks ning Combo Life’i mahtuniversaal pärjati tiitliga „AUTOBESTI parim Euroopa auto 2019“ (AUTOBEST Best-buy-car of Europe 2019). Uusi mudeleid Insignia ja Grandland X on müüdud pea 200 000 ja neile lisandub veel üle 130 000 tellimuse mudelile Crossland X.

Selles eduloos on võtmeroll Opeli Rüsselsheimi uurimis- ja arenduskeskusel, mis on võtnud vastutuse uue põlvkonna kaubikute, uute mootorite ning 15 kompetentsikeskuse arendamisel üle terve PSA grupi.

Tagasi ülesse